Zastanawiasz się, czy warto?
Poznaj opinie
moich klientów

Sprawdź, jak moja wiedza i umiejętności przekładają się
na konkretne efekty i zmiany w życiu moich klientów.

Opinia o współpracy odHanny i Andrzeja Dulny – właścicieli Parisel Palace

Kiedy tylko dowiedziałam się, że Edyta Wójcik zgłębia temat Feng Shui, od razu zaprosiłam ją do domu. Bardzo ogólnie kojarzyłam temat, ale ogólnie to za mało, zatem Edyta była właściwą osobą, która mogła się przyjrzeć tematowi lepiej. Prosiłam ją o to z dwóch względów:

  • Po pierwsze, byliśmy świeżo po zakupie domu i chciałam wiedzieć „co w trawie piszczy”.
  • Po drugie, mój biznes równocześnie z przeprowadzką, można powiedzieć, że padł.

Tłumaczyłam to tym, że oddaliłam się od centrum miasta i że to kłopotliwe dla klientów. Ale coś mi mówiło, że to nie do końca to. I niedługo po „diagnozie”, którą Edyta i Michał przeprowadzili, okazało się, że biznes ożył! Miałam w bardzo krótkim czasie, dużo zamówień i dużo pracy. Jakby się odblokowało. Mimo, że jeszcze nie zastosowaliśmy wszystkich zaleceń, już energia zaczęła działać na naszą korzyść. Myślę, że to nie koniec jej możliwości

Chce powiedzieć, że jeżeli coś Cię dręczy: osobiście czy zawodowo, zawsze jest wyjście. Bardzo polecam usługi, wiedzę i zaangażowanie Edyty. A ze swojej strony, bardzo jej dziękuję.

Opinia o współpracy odEdyty Manuszewskiej
Opinia o współpracy od osoby, która chce pozostać anonimowa

Dziękuję bardzo Edytko za analizę feng shui (między innymi). Mnóstwo cennych wiadomości, zaangażowania,  życzliwości.

Otworzyłaś moją przestrzeń  i umysł na nowe, za co jestem bardzo wdzięczna. Szczerze mogę napisać, że jesteś moim wydarzeniem w roku 2022.

Z racji tego, że jeszcze do końca nie mogłam zastosować wszystkich zasad, ponieważ wciąż mam remont. Na pewno Edytko zatrzymałaś przepływ (wypływ) pieniędzy, nielogiczny. Czerwona kartka respekt też daje rade.

Co mogę  dla Ciebie zrobić?

Dla wszystkich, którzy potrzebują natychmiastowej pomocy

Umów się na indywidualne konsultacje Feng Shui Twojego domu bądź biura. Przeprowadzam je online lub osobiście odwiedzając przestrzeń, która potrzebuje zmiany.

Dla wszystkich głodnych wiedzy

Zajrzyj do e-booka Yang Sheng Tajemnica odżywczego życia o medycynie chińskiej, naturalnych terapiach, Feng Shui i nie tylko. Znajdziesz tam między innymi przepisy zgodne z odżywianiem według pór roku.