Edyta Wójcik
Indywidualne konsultacje Feng Shui

Online / Wielka Brytania / Hiszpania / Polska

Czy Twój dom pozwala Ci przyciągać wszystko, co najlepsze? A może to blokuje?

Jeśli doświadczasz nieustannych niepowodzeń w różnych strefach życia, przyjrzyj się energii przestrzeni, w której mieszkasz. To właśnie ona jest częstą przyczyną naszych problemów. 

Pomogę Ci zmienić ją tak, by wspierała przypływ harmonii, szczęścia, miłości i pieniędzy.

Budujesz dom lub kupujesz mieszkanie?

Zanim wybierzesz kolorystykę, zaczniesz szukać mebli i kupisz dodatki, warto przemyśleć organizację przestrzeni.

Zdarza się, że ludzie nieświadomie blokują potencjał domu i zwiększają szanse na pojawianie się w ich życiu porażek.

Możesz jednak zawczasu wykorzystać to, co drzemie w tych murach. Pomogę Ci w tym.

Źle się czujesz w miejscu, w którym mieszkasz?

Możesz to odczuwać na różne sposoby – poirytowanie, stres, kiepską jakość snu, trudność w regeneracji, kłótnie z domownikami, brak ochoty na cokolwiek.

Jeśli czujesz, że Twojej przestrzeni potrzebna jest zmiana, ale nie wiesz, jak się za nią zabrać, chętnie wskażę, co zrobić, by w Twoim życiu zawitała harmonia.

Doświadczasz niepowodzeń w którejś ze sfer życia?

Choroby, nieszczęścia, niska samoocena, konflikty, brak miłości, brak stabilizacji finansowej, a nawet problemy z zajściem w ciążę – często przyczyną niepowodzeń nie jesteśmy my sami.

Nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak silny wpływ na Twoje życie ma energia otoczenia, w jakim spędzasz czas.

Pomogę Ci poprawić jej przepływ.

Twój dom powinien być
Twoją oazą .

Koić nerwy po stresującym dniu w pracy. Wspierać kreatywność, kiedy chcesz tworzyć. Dawać spokojną i otwartą przestrzeń do budowania relacji. Pozwalać rozwijać skrzydła. A kiedy trzeba – pocieszać złamane serce.

 

Dlaczego więc tak często przestrzeń, w której mieszkamy, jest zorganizowana przypadkowo? 

Kiedy kupujemy dom, korzystamy z mebli poprzednich właścicieli. Wybieramy dodatki, nie zastanawiając się nad tym, jak wpływają na nas ich kolory. Zagracamy wnętrza niepotrzebnymi gadżetami. Decydujemy się na drogie przedmioty, bo sądzimy, że wyglądają elegancko. A o ustawieniu sofy czy stołu w jadalni decyduje przypadek. 

 

Efekt? Nie czujemy się w domu dobrze. Zaczyna być ciężko o relaks, ukojenie nerwów i prawdziwy odpoczynek. Stajemy się rozdrażnieni, pojawiają się kłótnie, a nam nie chce się wracać do czterech ścian. Mamy ochotę rzucić domową codzienność, uciec i odpocząć… 

 

Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy, że przyczyną ich złego samopoczucia, kiepskich relacji, problemów zdrowotnych, niepowodzeń w biznesie czy braku motywacji jest niezharmonizowana energia w ich domu. Borykają się z problemami latami, szukając rozwiązania, które mają na wyciągnięcie ręki. 

Jeśli czujesz, że to dotyczy Ciebie ,
masz dwie drogi.

Możesz dalej akceptować to, co przynosi Ci rzeczywistość.

Przyjąć problemy ze zdrowiem, w relacjach czy finansach jak coś naturalnego. Musisz być jednak gotowa na jedno. Kłopoty i niepowodzenia będą się nawarstwiać. Brak harmonii, jakiej doświadczasz, nie minie, jeśli Ty niczego nie zmienisz.

Możesz też odblokować przepływ tej dobrej energii w domu.

Świadomie wykorzystać potężną wiedzę, jaką niesie Feng Shui. A dzięki temu znaleźć się w lepszej pozycji, by przyciągać od wszechświata wszystko, na czym Ci zależy.

Wprowadź  dobrą energię do swojej przestrzeni.

Feng Shui to starożytna chińska nauka o tym, jak kreować przepływ energii wokół nas, by działała na naszą korzyść. Opiera się na teorii pięciu żywiołów. Każdy z nich umiejscowiony jest w konkretnym kierunku geograficznym. Wszystkie żywioły oraz odpowiadające im kierunki mają swój kolor, materiał i kształt.

Umiejętnie aktywując dany obszar domu, uruchamiamy przepływ dobrej energii przez nasze ciało, duszę oraz umysł. A tym samym my, jak tranzystor, dostrajamy się do tych fal energii i przyciągamy do życia pomyślność. Czasem wystarczy jedna drobna zmiana – dodanie czerwonej świecy w południowo-zachodniej części sypialni czy mebli w północnej części salonu – by natychmiast poczuć świeżość, a po kilku godzinach zauważyć realne efekty.

 

Czy wiesz, że…

 • Z punktu widzenia Feng Shui lustra w sypialni nie są mile widziane?
 • Bałagan gromadzi ciężką energię, która ma wpływ na Twoje życie? 
 • Raz do roku powinnaś wymieniać wycieraczkę?
 • Nigdy nie powinnaś spać tyłem oraz „nogami” w kierunku drzwi?
 • Krzesło w Twoim biurze powinno mieć wysokie oparcie? 
 • W kuchni i łazience lepiej nie wieszać zdjęć rodzinnych? 

To tylko kilka pozornie nieistotnych elementów, które mają potężny wpływ na przepływ energii w Twoim domu. Mogą skutecznie zablokować balans w najważniejszych aspektach życia.

Nazywam się Edyta Wójcik

Jestem certyfikowaną konsultantką Diamond Feng Shui.

O tajemnej sztuce, która pomaga kierować energię przestrzeni na naszą korzyść, po raz pierwszy usłyszałam 11 lat temu. Wtedy też zaczęłam zgłębiać wiedzę na temat filozofii Feng Shui i powoli wprowadzałam zmiany do swojego domu.

Prawdziwy przełom nastąpił, gdy los zesłał na moją ścieżkę światowej sławy mastera Feng Shui – znaną z filmu „Sekret” Marie Diamond. 

Od tego czasu regularnie uczestniczyłam w jej szkoleniach i kursach, przyswajając ogrom wiedzy. Regularnie zauważałam potężne zmiany zachodzące w każdym aspekcie mojego życia.

Mój dom ocalił się przed powodzią, pokonałam chorobę, z którą zmagałam się od 6 lat, a ja sama zaczęłam czuć, że przyciągam harmonię.

Dziś jako konsultantka Diamond Feng Shui pomagam kobietom realizować się i spełniać marzenia. Porządkuję przestrzenie wokół nich, oczyszczam miejsca, które im nie służą oraz wzmacniam obszary, które są ich mocnymi stronami.

Dzięki temu w końcu mogą poczuć, że są sobą. Że są u siebie.

Jak mogę Ci pomóc?

Konsultacja ze mną pozwoli zamienić Twój dom w przyjazną, harmonijną przestrzeń. Stanie się miejscem, które sprzyja odpoczynkowi, pobudza twórczość, wzmacnia relacje między domownikami i przyciąga do Was sukcesy.

Jednocześnie wskażę miejsca, przedmioty czy elementy, które tę harmonię blokują.

Konsultacje w przestrzeni domowej

Nie czujesz się dobrze w swoim domu? Kiepsko sypiasz, jesteś rozdrażniona, brakuje Ci energii lub często kłócisz się z bliskimi? To może być znak, że Wasze wnętrze potrzebuje natychmiastowej zmiany. Dzięki wsparciu Feng Shui jesteś w stanie:

Konsultacje w przestrzeni biurowej

Mało kto zdaje sobie sprawę, jak olbrzymią rolę w powodzeniu biznesu odgrywa biuro. Nieświadomie możemy zablokować płynność finansową, a nawet relacje z biznesowymi partnerami. Za pomocą Feng Shui możesz w krótkim czasie:

Czego możesz się spodziewać
po konsultacji Feng Shui?

Znalezienie przyczyn problemów

Podczas konsultacji wskazuję słabe punkty danego budynku lub wnętrza. To tam gromadzi się ciężka energia, która może powodować powstawanie problemów. Kiedy jesteśmy na nią narażeni, przyciągamy do siebie negatywne zdarzenia oraz ludzi. Po neutralizacji tych miejsc oczyszcza się pole energii. Zaczynasz przyciągać to, co dobre.

Określenie najlepszych kierunków

Każdy z kierunków geograficznych odpowiada za inną sferę naszego życia. Wszyscy mamy swoje najlepsze kierunki i te mniej dobre. Na konsultacji pokażę Ci, jak wzmocnić obszary (kierunki geograficzne), które są Twoimi mocnymi stronami. Zrozumiesz, dlaczego takie, a nie inne zdarzenia mają miejsce w Twoim życiu.

Wskazanie zmian w aranżacji

Określę, gdzie i w jakich kierunkach warto ustawić meble. Podpowiem, co wyrzucić, a co dodać do wnętrza oraz jakie materiały, kolory, kształty i przedmioty wprowadzić. Jeśli chcesz uzdrowić konkretne sfery życia – np. relacje miłosne czy finanse – skupimy się na tym, by właśnie im przywrócić balans.

Jak przebiega konsultacja?

 • krok 1Wstępna rozmowa

  Omawiamy wyzwania związane z mieszkaniem lub budynkiem, w którym prowadzisz biznes. Opowiadasz, jakiego typu problemy napotykasz, np. kłopoty zdrowotne, małżeńskie, finansowe.

 • krok 2Umówienie wizyty

  Umawiamy się na spotkanie we wskazanym budynku w dogodnym dla obu stron terminie. Dodatkowo poproszę Cię o przesłanie swojej daty urodzenia oraz planu budynku lub mieszkania, abym mogła się lepiej przygotować.

 • krok 3Spotkanie w Twojej przestrzeni

  Oprowadzasz mnie po budynku oraz wokół niego. Analizuję każdą przestrzeń oraz jej wpływ na wszystkie przebywające tam osoby.

 • krok 4Omówienie raportu

  Omawiamy końcowy raport, który zawiera opis pozytywnych i negatywnych obszarów w Twoim domu lub biznesie. Daję Ci konkretne wskazówki, jak uleczyć negatywne miejsca oraz aktywować dobre strefy w Twojej przestrzeni.

 • opcja dodakowaBadanie radiestezyjne

  Oferuję możliwość przeprowadzenia badania radiestezyjnego. Polega na zlokalizowaniu oraz zneutralizowaniu szkodliwego dla mieszkańców promieniowania. Może ono wpływać na nasze samopoczucie, zdrowie, poziom energii oraz relacje międzyludzkie. Jego neutralizacja przynosi odczuwalną przez domowników zmianę, często opisywaną jako odczucie ulgi lub poprawę jakości snu.

Poznaj niesamowite historie
moich klientów!

Poznaj inspirujące historie z życia wzięte. Zobacz, jak czasem jedna mała zmiana we wnętrzu przyniosła ludziom lawinę pozytywnych transformacji w całym ich dotychczasowym świecie.

Najczęściej zadawane pytania

Sama analiza budynku po przyjeździe na miejsce trwa około 1,5 godziny. Następnie przechodzimy do wspólnego omawiania rozwiązań. Łącznie na nasze spotkanie zarezerwuj mniej więcej 3 godziny. Jeśli zdecydujesz się na badanie radiestezyjne, czas wydłuży się o kolejne 15-30 minut.

Najczęstsze miejsca, w których wykonuję konsultacje osobiste to: Wielka Brytania, Polska, Hiszpania oraz wyspa Majorka.

Istnieje możliwość konsultacji w innych krajach. Napisz do mnie e-mail. Ustalimy szczegóły.

Tak, konsultacja może się odbyć online. Skontaktuj się ze mną, by omówić jej szczegóły.

Moja konsultacja Feng Shui jest jedynie wskazaniem Ci kierunku. Pokazuję słabe punkty danego budynku, a także daję konkretne wskazówki, jakie zmiany warto wprowadzić. To, czy rzeczywiście to zrobisz (a tym samym – czy zauważysz rezultaty konsultacji), zależy już tylko od Ciebie.

Wszystko w Feng Shui opiera się o pracę z energią oraz obliczenia geograficzne i matematyczne. Sama kiedyś uważałam, że najważniejsza jest tu wiara. To nieprawda. Nawet nie musimy wierzyć w to, że Feng Shui działa, aby faktycznie tak było.

Wielu moich klientów zaraz po wprowadzeniu zmian odczuwa natychmiastowe zmiany np. przypływ świeżej energii, lekkość. Inna grupa pisze do mnie, że po wielu tygodniach wreszcie przespała spokojnie noc. Niektórzy widoczne zmiany odczuwają w przeciągu kilku dni lub kilku tygodni.

Cena konsultacji ustalana jest indywidualnie na podstawie wywiadu wstępnego.

Poniżej znajdziesz pakiety najczęściej wybierane przez moich klientów.

Wybierz pakiet , który najbardziej
odpowiada Twoim potrzebom.

Wybierz jeden z trzech najczęściej wybieranych pakietów i dokonaj zakupu.
Skontaktuję się z Tobą, aby ustalić wszystkie szczegóły.

Pakiet Mini

494
 • Godzinna sesja online
 • Sesja w Twoim domu, obejmująca rozpoznanie Twoich potrzeb
 • Analiza aktualnego stanu energetycznego domu, usytuowanie pomieszczeń i mebli
 • Analiza usytuowania domu w okolicy
 • Pomiary domu wraz kierunkiem geograficznym
 • Dopasowanie kolorystyki do wszystkich archetypów energetycznych członków rodziny. Określenie archetypów energetycznych wszystkich członków rodziny.
 • Wyznaczenie korzystnych dla Ciebie kierunków geograficznych
 • Badanie oddziaływania negatywnego promieniowania na dom i mieszkańców
 • Neutralizacja negatywnych promieniowań
 • Oczyszczenie energetyczne przestrzeni
 • Raport ustny po konsultacji, obejmujący: skupienie się na rozwiązaniu jednego problemu lub jednego pomieszczenia w domu (wybranego przez klienta), wskazanie słabych obszarów całego domu, propozycja poprawy jednego z obszarów, wskazanie korzystnych kierunków w domu do odpoczynku, pracy i codziennej aktywności dla jednego z mieszkańców domu
 • Rozszerzenie raportu o omówienie poszczególnych pomieszczeń
 • Rozszerzenie raportu o omówienie promieniowań i ich neutralizacji
 • Jedna 30-minutowa konsultacja korygująca/podsumowująca po sesji w procesie zmian dokonywanych przez klienta

Pakiet Podstawowy

2330
 • Sesja online
 • Sesja w Twoim domu, obejmująca rozpoznanie Twoich potrzeb
 • Analiza aktualnego stanu energetycznego domu, usytuowanie pomieszczeń i mebli
 • Analiza usytuowania domu w okolicy
 • Pomiary domu wraz kierunkiem geograficznym
 • Określenie Twojego archetypu energetycznego
 • Wyznaczenie korzystnych dla Ciebie kierunków geograficznych
 • Badanie oddziaływania negatywnego promieniowania na dom i mieszkańców
 • Neutralizacja negatywnych promieniowań
 • Oczyszczenie energetyczne przestrzeni
 • Raport ustny po konsultacji, obejmujący: wskazanie słabych obszarów, propozycje poprawy tych obszarów, wskazanie korzystnych miejsc i kierunków w domu do odpoczynku, pracy i codziennej aktywności dla wszystkich mieszkańców domu
 • Rozszerzenie raportu o omówienie poszczególnych pomieszczeń
 • Rozszerzenie raportu o omówienie promieniowań i ich neutralizacji
 • Konsultacje korygujące po sesji w procesie zmian dokonywanych przez klienta

Pakiet VIP

4800
3500
 • Sesja w Twoim domu, obejmująca rozpoznanie Twoich potrzeb
 • Analiza aktualnego stanu energetycznego domu, usytuowanie pomieszczeń i mebli
 • Analiza usytuowania domu w okolicy
 • Pomiary domu wraz kierunkiem geograficznym
 • Określenie Twojego archetypu energetycznego
 • Wyznaczenie korzystnych dla Ciebie kierunków geograficznych
 • Badanie oddziaływania negatywnego promieniowania na dom i mieszkańców
 • Neutralizacja negatywnych promieniowań
 • Oczyszczenie energetyczne przestrzeni
 • Raport ustny po konsultacji, obejmujący: wskazanie słabych obszarów, propozycje poprawy tych obszarów, wskazanie korzystnych miejsc i kierunków w domu do odpoczynku, pracy i codziennej aktywności dla wszystkich mieszkańców domu
 • Rozszerzenie raportu o omówienie poszczególnych pomieszczeń
 • Rozszerzenie raportu o omówienie promieniowań i ich neutralizacji
 • Konsultacje korygujące po sesji w procesie zmian dokonywanych przez klienta

Masz pytania? Chcesz o coś dopytać? Wypełnij formularz.