Yang Sheng.
Tajemnica odżywczego życia.

Praktyczny przewodnik po życiu w harmonii i pełni zdrowia

Pozbądź się z życia chaosu, zwalcz choroby, pokonaj negatywne emocje, usuń przyczyny niepowodzeń. Ta książka pomoże Ci lepiej rozumieć i uzdrowić swoje ciało, umysł oraz duszę.

To jedyna taka książka na polskim rynku!

Nie znajdziesz innej pozycji na temat Yang Sheng napisanej w języku polskim.

Ponad 200 stron inspiracji, które natychmiast możesz wprowadzić w życie

Edyta Wójcik

Certyfikowana konsultantka Feng Shui.
Praktyk naturalnych metod zachowania zdrowia. 
Od 30 lat inspiruje się Tradycyjną Medycyną Chińską. 

Przed drzwiami gabinetu lekarza medycyny chińskiej po raz pierwszy stanęłam trzydzieści lat temu. Uległam wtedy wypadkowi na nartach i przez trzy tygodnie groziło mi widmo całkowitego paraliżu. Perspektywa spędzenia reszty życia na wózku inwalidzkim zmobilizowała mnie do walki o zdrowie uszkodzonego kręgosłupa. Postanowiłam, że będę próbować wszystkiego.

Do terapii zaproponowanej przez lekarza medycyny chińskiej podeszłam dość sceptycznie. Masaże terapeutyczne, bańki i leki homeopatyczne były dla mnie wtedy zupełną nowością. Co więcej, wymagały mnóstwa cierpliwości i zaangażowania. Postanowiłam zaufać, uwierzyć, że jeśli będę systematyczna, efekty nadejdą. Jak myślisz, jak kończy się ta historia? Tak, ostatecznie udało mi się wrócić do pełni sprawności. To był pierwszy przełom w moim życiu. Jeden z wielu, które miały jeszcze nadejść. 

Od tamtego wypadku na stoku moja przygoda z medycyną chińską oraz naturalnymi metodami dbania o zdrowie wciąż trwa. Nie raz na przykładzie swoim i bliskich przekonałam się o niezwykłej mocy pożywienia, ziół, kąpieli, jogi, masażu czy akupunktury. A co najważniejsze – zrozumiałam, że nie da się wyleczyć duszy bez wyleczenia ciała. Nie da się też wyleczyć chorób fizycznych bez przyjrzenia się dolegliwościom naszej psychiki.

O książce

Moje prywatne doświadczenia zawarte w tej książce przeplatają się z niesamowitą wiedzą ekspertów i lekarzy Tradycyjnej Medycyny Chińskiej z różnych krajów. Jednym z nich jest chiński lekarz aktywnie praktykujący od 30 lat, między innymi w Wielkiej Brytanii.

Tak powstał praktyczny poradnik, który jednocześnie jest moją osobistą autobiografią. Opowiadam tu o wszystkich najcięższych i przełomowych momentach mojego życia. Jednocześnie opisuję, jak z nich wyszłam. Daję też wskazówki, jak Ty możesz sobie poradzić z własnymi niepowodzeniami.

Ta książka zawiera fundamenty prastarej wiedzy, jaką jest Yang Sheng, czyli chińska sztuka odżywczego życia w zgodzie z naturą i zapobiegania chorobom. Zaoszczędzi Ci mnóstwo czasu oraz pieniędzy, które teraz poświęcasz na leczenie. Chcę Cię zainspirować do wprowadzenia do swojej codzienności choćby jej podstaw.

Moja osobista historia

Opowiadam tu o rzeczach, których sama doświadczyłam. Pokazuję, jak krok po kroku pokonałam problemy oraz jak dziś dbam o siebie.

Przepisy i wskazówki

Znajdziesz tu przepisy na dania na każdą porę roku, terapeutyczne kąpiele, mieszanki ziołowe i wskazówki dotyczące automasażu, medytacji oraz jogi.

Informacje poparte ekspercką wiedzą 

Moje osobiste doświadczenia przeplatają się tu z wiedzą ekspertów i lekarzy Tradycyjnej Medycyny Chińskiej z różnych krajów.

Idealna książka dla początkujących

Nie musisz mieć żadnej wiedzy na poruszane tematy. To raczej zbiór osobistych historii wraz z moimi rozwiązaniami i rekomendacjami.

W środku…

Pobierz bezpłatny fragment książki

i zacznij żyć w zgodzie z naturą oraz samą sobą